06.02.2023 05:34

Повідомити про новину

Поширити:

 
260022Ще до початку занять майданчик перед головним входом Чортківського державного медичного коледжу був переповнений студентами, що обговорювали головну новину  –  Надія повернулась! Щойно продзвенів дзвінок, як одразу розпочався мітинг. До студентства звернувся керівник навчального  закладу Любомир Степанович Білик:
«Я запросив вас на колективну зустріч з уже відомої всім причини: Надія Савченко – в Україні! Це стало можливим завдяки зусиллям всієї України, всіх небайдужих людей світу.
Цього дня чекали мільйони людей. Надія – жінка, яка стала прикладом сили духу. У кожного  з цього приводу свої почуття. Але всіх об’єднує відчуття перемоги. Кінець ув’язнення Надії Савченко – це надія на мир на нашій землі. Це той злам, котрий дасть нам сили подолати решту бід, яких зазнає наша нація.
Пам’ятаєте, я вам казав: «Міцною буде криця лише тоді, коли її гартують». Нас життя гартує не просто так. Значить, у Бога  для нас є свої плани. І нашими щоденними молитвами Він не погордив. Тому ми і надалі мусимо спільно кожен день, кожну подію вершити так, ніби від того залежить доля всього людства. А якщо ми разом – ми переможемо.  Бо з нами Бог! З нами правда! За нами перемога! Слава Україні!»
260023Дмитро Клекоцюк, студент 3-го курсу спеціальності «Лікувальна справа», згадав, як холодного весняного дня  студенти та викладачі коледжу зібралися на центральному майдані Чорткова, щоб підтримати Надію Савченко, а сьогодні вона нарешті вдома! І це найбільш очікувана радість, а вчорашній день, однозначно, увійде в історію нашої країни.
Капітан медичної служби, методист коледжу Олег Богданович Лесейко, який більше року провів у діючій армії на сході країни, поділився відчуттями, які переживає людина, повертаючись додому після тривалої відсутності. Він скористався нагодою, щоб подякувати колективу коледжу за підтримку та щоденні молитви.
У мітингу взяв участь голова райдержадміністрації Михайло Сташків.
На завершення мітингу директор коледжу закликав колектив до ревної праці в ім’я України і побажав усім плідного робочого дня.
 
 
 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.