gazpostach

Над Дністром сяють зорі самобутнього мистецтва28001Міжрегіональний фестиваль «Дністрові зорі», який щороку гідно популяризує таланти Тернопілля, Буковини та Прикарпаття і неодноразово відбувався у мальовничих Заліщиках, цьогоріч завітав у місто Заставна Чернівецької області.  

Привітні господарі хлібом і сіллю зустріли колег – самодіяльних митців із смт Заліщики та смт Городенка, що на Івано-Франківщині. Під звуки духового оркестру делегації попрямували до місця концертного дійства. Представники трьох областей поклали квіти до підніжжя пам’ятника Тарасові Шевченку. Згодом митці обмінялися символічними сувенірами. А далі відбулась неповторна пісенно-танцювальна імпреза. Неперевершену майстерність показали заліщицькі співаки й танцюристи. Програма наддністрянських аматорів була доволі широкою, з художніми елементами національного патріотизму й громадянської гідності. Її блискуче доповнили виступи чудових дитячих танцювальних колективів.

Фіналом неповторної імпрези стала участь виконавців та гостей фестивалю «Дністрові зорі» в урочинах із нагоди 75-ліття славного кіномитця Івана Миколайчука, які відбулися у його рідному селі Чортория Кіцманського району.

Василь ІВАНИШИН, громадський кореспондент «Свободи»

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*