gazpostach

НАБУ розслідує незаконну роздачу Нацбанком 12 млрд. грн. рефінансу збанкрутілим банкам 11124Національне антикорупційне бюро підозрює посадових осіб НБУ в розтраті мільярдів гривень за попередньою змовою з комерційними банками.

НАБУ отримало дозвіл суду на доступ до документів у Національному банку України в рамках розслідування кримінальної справи про причетність чиновників НБУ до махінацій з незаконним виділенням в 2014-2015 роках рефінансування ряду банків на суму 12 млрд грн.

Відповідна інформація міститься у ряді постанов Солом’янського районного суду Києва.

Зокрема суд дозволив НАБУ тимчасовий доступ до документів без їх вилучення.

“Досудовим розслідуванням встановлено, що в період 2014-2015 років службові особи Національного банку України, діючи умисно, зловживаючи своїм службовим становищем в інтересах третіх осіб, за попередньою змовою з посадовими особами ПАТ “КБ ” Південкомбанк”, ПАТ “Банк “Київська Русь”, ПАТ “Міський Комерційний Банк”, ПАТ “Автокразбанк” (ПАТ “АКБ Банк”)ПАТ “Терра Банк”, ПАТ “Дельта Банк” та ПАТ “Банк Таврика”, розтратили кошти Національного банку України на загальну суму більше 12 млрд. грн. на користь зазначених комерційних банків шляхом їх незаконного рефінансування”, – говориться в рішенні суду.

Відзначимо, що всі вище перелічені банки сьогодні знаходяться в стані ліквідації.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*