gazpostach

НАБУ отримало “чорну бухгалтерію” Партії регіонів30018Національне антикорупційне бюро України підтвердило факт отримання від колишнього першого заступника голови СБУ Віктора Тріпака так званої “чорної бухгалтерії” Партії регіонів. Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

 “У відповідь на численні запити ЗМІ повідомляємо, що Національне антикорупційне бюро дійсно отримало від Віктора Тріпака заяву з додатками в п’ятницю, 27 травня”, – йдеться в повідомленні.
У Бюро запевнили, що ці документи будуть проаналізовані аналітиками і детективами на предмет наявності фактів, які можуть свідчити про можливе скоєння злочинів, підслідних НАБУ, але “зараз Бюро не може коментувати зміст документів або давати будь-які інші оцінки заявам Віктора Тріпака”.
“У НАБУ щодня надходить кілька сотень звернень від фізичних та юридичних осіб. Тому закликаємо політиків, ЗМІ та громадськість не вдаватися до спекуляцій з приводу документів, про які йде мова, і почекати офіційних висновків, які будуть оприлюднені після вивчення отриманої інформації”, – підкреслили у відомстві.
Джерело: ua.korrespondent.netBe the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*