gazpostach

На тернополян “полюють” кишенькові злодії134Засоби зв’язку та гаманці є найпоширенішими об’єктами крадіжок, особливо у так званих кишенькових злодіїв. Однак у багатьох випадках власники потерпають від власної легковажності.

Тернопільські правоохоронці задокументували три крадіжки мобільних та портмоне з прилавку у торгових закладах.

Допоки потерпілі купували, приціялися, розглядали чи приміряли товар, телефони та гаманці ставали легкою здобиччю злодія. Їх власники необачно залишали на прилавку.

Невідомий крадій вполював гаманець у  магазині “Єврошоп”.  Поки покупець вибирав, який з відкладених товарів буде купувати, зловмисник спостерігав поруч, і непомітно викрав гаманець залишений на прилавку. Також дороговартісний засіб зв’язку зник у  тернополянки в салоні краси. Адміністратор закладу всього на декілька хвилин залишила його без нагляду на столі, чим  і скористався хтось з “спостережливих” клієнтів.

Ще одна тернополянка вибирала з продавцем квіти, а відкриту сумку з телефоном залишила на прилавку. Мобільний швидко привласнив невідомий.

Правоохоронці рекомендують бути пильними. Не залишайте без нагляду особисті речі у громадських місцях чи торгових закладах. Не викладайте на видне місце мобільний телефон, не залишайте відкритою сумку чи портмоне навіть тримаючи її в руках. Професійний злодій витягне усе цінне швидко і непомітно.

Пам’ятайте, де б ви не перебували, слід керуватись здоровим глуздом.

Джерело: www.0352.ua

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*