26.03.2023 15:13

Повідомити про новину

Поширити:

За останню добу найбільше було викликів до  пацієнтів із хронічними недугами, на ДТП, алкогольні інтоксикації та різні нещасні випадки.
Так, 18 жовтня о 16.09 районна бригада швидкої виїжджала у с. Задарів Монастириського району, до 60-річного пацієнта. Чоловік упав з дерева, обрізаючи гілки. Із травмою хребта пацієнта, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у райлікарню.
18 жовтня о 20.23 бригада швидкої виїжджала на вул. Яремчука, до 12-річного пацієнта. Хлопець скаржився на болі у правому зап’ясті. За словами потерпілого, він упав з двоярусного ліжка. Із закритим переломом зап’ястя правого передпліччя юного пацієнта, після наданої медичної допомоги, доставлено у дитячий травмопункт.
18 жовтня о 14.52 бригада швидкої виїжджала на вул. Бічну, до 88-річної пацієнтки. За словами літньої жінки, вона невдало впала вдома й відчула біль у правій нозі. Із підозрою на перелом шийки правого стегна потерпілу, після наданої медичної допомоги, залишено вдома, оскільки від госпіталізації вона відмовилася.
18 жовтня о 9.22 бригада швидкої виїжджала на вул. Глибоку , до 51-річного пацієнта. Зі слів потерпілого, він травмувався, впавши зі сходів пункту прийому склотари… Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, забійною раною потиличної ділянки голови, множинними саднами й гематомами обличчя пацієнта, після наданої медичної допомоги, доставлено у травмопункт.
Загалом за 17 жовтня медики швидкої по Тернопільській області обслужили 402 виклики до пацієнтів, здійснили 164 госпіталізації; з них по  Тернополю обслужено  160 викликів швидкої допомоги, госпіталізовано 57 пацієнтів.
М. ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.
 
 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.