Повідомити новину

Поширити:

За попередніми результатами, в області 11 випускників набрали максимальну кількість балів – 200.
Начальниця управління освіти і науки ТОДА Ольга Хома наголосила на тому, що випускники, які отримали найвищий бал, були з різних частин Тернопільської області.
«За результатами основної сесії на сьогодні за всіма предметами, ми маємо 11 двохсотбальників з таких предметів: математика, хімія, біологія, історія України та англійська мова. Варто зазначити, що учасники ЗНО, які набрали 200 балів, є з різних частин Тернопільської області, а саме: Бережанської, Зборівської, Теребовлянської, Великоберезовицької та Тернопільської громад. Також ми маємо багато випускників, які трохи не дотягнули до максимуму, але набрали високі бали – 198 та 199. Такі результати є позитивним показником для Тернопільщини, адже рейтинги тієї чи іншої області визначаються не лише за двохсотбальниками, а й за найвищими результатами, які діти показують з тих чи інших предметів», – зазначила Ольга Хома.
Як повідомила начальниця управління освіти, цьогорічні двохсотбальники отримають стипендію з обласного бюджету в розмірі 5 тисяч гривень. Випускники ж, які склали ЗНО на 200 балів з двох предметів, отримають 10 тисяч гривень.
Нагадаємо, в Україні розпочалася додаткова сесія ЗНО для осіб, які з поважних причин не мали можливості взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання. 7 випускників з Тернопільщини зареєструвалися на додаткову сесію ЗНО з хімії. Про це повідомив відповідальний за ЗНО в області Юрій Шайнюк.
За його словами, це перше тестування додаткової сесії, абітурієнти складали іспит в Івано-Франківську. Таке рішення прийняли через те, що на ЗНО зареєструвалася недостатня кількість учасників для облаштування пункту тестування в Тернополі. Їх мало бути мінімум 10.
Тестування з англійської мови відбулося в Тернополі 1 липня. Участь у додатковій сесії беруть ті, хто не писав тести під час основної через стан здоров’я або сімейні обставини.
 

Теги: ЗНО