На Тернопільщині за отриманням земельних ділянок звернулися понад 8 тисяч учасників АТО

Станом на 13 вересня поточного року до Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області та органів місцевого самоврядування від учасників АТО надійшло 8 536 звернень про надання земельних ділянок, ведення садівництва та ведення особистого селянського господарства. Про це зазначив під час щотижневої відео наради з головами РДА Віктор Мартинюк, начальник ГУ Держгеокадастру в області.

«Фахівці Держгеокадастру вже підготували 4 856 дозволів на розроблення документації із  землеустрою площею 3 680 га. Органи ж місцевого самоврядування підготували 1 895 дозволів на загальну площу 610 гектарів. При цьому, майже 4 тисячі учасників АТО та сімей загиблих воїнів уже отримали земельні ділянки у власність», – зазначив Віктор Мартинюк.

Водночас, він підкреслив, що є також зарезервовані земельні ділянки, які передбачені для передачі у приватну власність учасникам АТО та сім’ям загиблих військовослужбовців області. А це близько 2 тисячі гектарів.
Формується також, за словами Віктора Мартинюка, перелік земельних ділянок для передачі у власність учасникам АТО та сім’ям загиблих військовослужбовців у ІV кварталі поточного року, який оприлюднять на сайті Головного управління Держгеокадастру в області.

Нагадаємо, за дорученням голови Тернопільської ОДА, сім’ям загиблих військовослужбовців послуги на виготовлення проектної документації державні підприємства ДП «Тернопільський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» та Тернопільська регіональна філія ДП «Центр «ДЗК» надають безкоштовно.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*