gazpostach

На Тернопільщині за І півріччя 2017 року «МРІЯ» спрямувала 4,7 млн грн на соціальні проекти та сплатила 65,1 млн грн податківУже традиційно агрохолдинг «МРІЯ» звітує перед громадськістю про свою соціальну активність та обсяг сплачених податків. Надані 4,7 млн грн фінансової допомоги спрямували на реалізацію соціальних проектів:   розвиток інфраструктури, медицини, освіти, на духовність, благоустрій, культуру та спорт, підтримку бійців АТО, забезпечення адміністративних потреб громад, адресну допомогу населенню. Окрім активної соціальної позиції,  агрохолдинг залишається сумлінним платником податків. Лише за 6 місяців цього року до бюджетів усіх рівнів від підприємств «МРІЇ» в області надійшло 65,1 млн грн  податкових відрахувань.

Генеральний директор «МРІЇ Агрохолдинг» Саймон Чернявський наголосив, що високий рівень корпоративної відповідальності компанії – це незмінний фактор роботи агрохолдингу. «Ми прагнемо бути ефективним лідером українського агробізнесу, надійним партнером і відповідальним роботодавцем. Цього ми можемо досягнути тільки завдяки цінностям, якими керуємось: відкритість, відповідальність, турбота і результативність. Саме тому «МРІЯ» сплачує усі належні податки та піклується про своїх пайовиків, надаючи їм фінансову підтримку вже третій рік поспіль. Цього курсу ми будемо дотримуватись і надалі».

Серед вагомих соціальних проектів, які вдалося реалізувати на Тернопільщині в І півріччі 2017 року завдяки «МРІЇ», – придбання щебеню для ремонту дороги м. Хоростків – с. Карашинці, на це компанія надала 138,3 тис. грн. У с. Ценів Козівського району «МРІЯ» фінансово долучилася до встановлення каплиці Божої Матері, спрямувавши 54 тис. грн. Також коштом агрохолдингу закупили спорядження для тренажерного залу козівської школи. Подбала «МРІЯ» і про маленьких жителів с. Великі Бірки Тернопільського району, спрямувавши 68 тис. грн на виготовлення та доставку комплектуючих для встановлення дитячого майданчика. В Шумському районі аграрії допомогли із проведенням фестивалю «Братина».  Також  громаді Шумщини «Мрія» допомогла втілити у життя вагомий соціальний проект – мати свою  машину «швидкої допомоги». 70 тис грн. були спрямовані на переобладнання автомобіля під карету «швидкої допомоги».

За 50 тис. грн  компанія купила сітку для обгородження військової частини Теребовлянського району. Окрім того, за вказаний період «МРІЯ Агрохолдинг» надала понад 850 тис. грн на підтримку воїнів АТО і більше 1 млн грн  на духовні потреби місцевих громад. Також у 2017 році почали роботу два нових кооперативи – «Добре молоко» та «Старий млин» (с. Конюхи та с. Ценів Козівського району), кошти на запуск яких «МРІЯ» спрямувала ще наприкінці минулого року.

Загалом до бюджетів усіх рівнів за І півріччя 2017 «МРІЯ» перерахувала 106,9 млн грн податкових відрахувань, а сума, спрямована агрохолдингом на соціальну підтримку громад у шести областях своєї присутності в Західній Україні (Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська), становить 8,85 млн грн.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*