31.03.2023 20:01

Повідомити про новину

Поширити:
Лихоманка, головний біль, біль у горлі та нежить. Це головні симптоми при зараженні новим штамом коронавірусу «Дельта».
На Тернопільщині виявлено у 94 позитивних зразках 52 випадки штаму коронавірусу «Дельта». Їх направили до референс-лабораторії ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України» для визначення наявності мутації вірусу SARS-CoV-2.
Учора, 4 серпня, з референс-лабораторії отримано позитивні результати тестування зразків біоматеріалу та підтверджено штам коронавірусу «Дельта».
Із цих 52 взірців більшість осіб були приїжджими за кордону, зокрема з Росії, Великобританії та країн Індонезії, а також контактні особи. Очікувано, що «Дельта» поступово поширюватиметься в межах області.

Його у Міністерстві охорони здоров’я називають набагато небезпечнішим, ніж попередні штами. Також повідомляють про серйозніші симптоми: порушення слуху, проблеми шлунково-кишкового тракту та утворення згустків крові, що призводять до загибелі тканин та гангрени.
Фахівці додають, ймовірність розвитку тяжкого перебігу хвороби при зараженні штамом «Дельта» набагато вища, якщо ви не вакциновані. Повністю щеплені особи переносять хворобу безсимптомно або ж в значно легшій формі.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.