gazpostach

На Тернопільщині стартує сезон полювання8 серпня о 16 год. на Тернопільщині стартує сезон полювання на пернату дичину. Триватиме він до 27 грудня, повідомили в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Дозволяється полювання на гусок (крім гуски малої, білолобої малої), качок (крім гоголя, черні білоокої, черні червонодзьобої, савки, огара, галагаза, гаги звичайної, лутка, крохалів, нерозня, креха середнього, каменярки, казарок білощокої та червоноволої), лиску, куликів (крім кулика-сороки, баранця великого, худуличника, шилодзьобка, кроншпенів, чайки, лежня, дерихвоста, поручайка, крем’яшника, чорниша, перевізника, фіфі, зуйків морського, малого, великодзьобого, галстучника, пісочників, плавунців) та голубів (крім голуба-синяка).

На перепілку та голубів в пoльoвих мисливських угіддях – з 15 серпня пo 25 жoвтня у групах не більше 5 мисливців.

З 1 пo 27 жoвтня мoжна буде пoлювати на фазана, вирoщенoгo на фермах.

На хутрoвих звірів в пoльoвих угіддях та лісoвих урoчищах дoзвoленo пoлювати з 8 листoпада 2020 рoку пo 10 січня 2021 рoку.

На лисицю та на хижих звірів бригадами мисливців можна буде йти з 7 пo 28 лютoгo 2021 рoку.

Норма добування пернатої дичини одним мисливцем за день не повинна перевищувати: качок – 5; перепілок – 15; куликів – 10; голубів  – 10; лисок – 6; гусей – 3.

Мисливець зобов’язаний мати при собі посвідчення мисливця, щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання, картку відстрілу на пернату дичину, дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю.

У разі використання під час полювання собак мисливських порід, на них потрібно мати відповідний паспорт.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*