31.05.2023 22:27

Повідомити про новину

Поширити:

До первинного етапу навчання приступила чергова група бійців, які зараховані до об’єднаної штурмової бригади Національної поліції «Лють». Вони пройдуть інтенсивну підготовку в умовах максимально наближених до реального бою.

Слухачі тренуються стріляти, надавати домедичну допомогу, знешкоджувати диверсантів. Вишкіл проводять досвідчені інструктори. 

“Бійці проходять навчання з тактичної медицини, вогневої і тактичної підготовки. Слухачі опановують дані навички, щоб і надалі виконувати поставлені бойові завдання. Хлопці мають велике бажання навчатися та стараються викладатися на повну, щоб засвоїти новий матеріал”, – розповідає інструктор. 

У складі навчальної групи – люди різних професій, з різним досвідом, але усі мають потужну мотивацію – визволити рідну державу та захистити своїх близьких. Тому навчаються працювати злагоджено, аби стати однією командою. До основних завдань, які доведеться виконувати бійцям “Люті” , належить: проведення штурмових дій, знешкодження диверсійно-розвідувальних груп і незаконних збройних формувань тощо. 

Змінив цивільну форму на військову доброволець з позивним “Капелан” . Коли розпочалася війна хлопець повернувся з-за кордону, щоб стати на захист України. Спочатку записався до територіальної оборони, був у складі добровольчого батальйону, проходив різні військові вишколи.

Дізнавшись, що йде набір до “Гвардії наступу”, вирішив вступити до штурмової поліцейської бригади “Лють”. Тепер разом з однодумцями проходить навчання. 

“Ми досить гарно і швидко усі порозумілися. Кожен з нас має різний досвід і ділиться ним. За невеликий проміжок часу в нас сформувався гарний колектив”. 

Набір до бригади Нацполіції “Лють” ще триває. Добровольці, які хочуть приєднатися, можуть подати анкету на сайті storm.mvs.gov.ua або через Центри надання адміністративних послуг.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.