Повідомити новину

Поширити:

Будівельна галузь є однією з найважливіших галузей народного господарства. Працівники більше 200 професій задіяні у спорудженні будівель різних видів і призначення. Попит на таких фахівців є завжди.
Серед вакансій, які цьогоріч подали роботодавці у службу зайнятості Тернопільської області, майже 4% були у будівництві житлових та нежитлових приміщень. Упродовж 7-ми місяців 2021 року була потреба в 311 фахівцях будівельної галузі, з них 155 – укомплектовані службою зайнятості.
Основна кількість вільних робочих міць вже заповнена, проте на 6 серпня 2021 року будівельні організації Тернопільської області мають ще 12 актуальних вакансій із зарплатою до 18 тис. гривень. Їм потрібні: головний інженер, виконроб, машиністи екскаватора, підсобники, слюсар-сантехнік, головний енергетик, інженер з проектно-кошторисної роботи, бухгалтер, водії автотранспортних засобів, начальник охорони.
Якщо ви маєте бажання працювати у будівельній сфері і вас зацікавили вказані вакансії, зверніться у відділ організації рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості Тернопільського обласного центру зайнятості (тел. 22-02-01) або у місцевий підрозділ служби зайнятості.
Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Тернопільського обласного центру зайнятості (тел. 23-49-77)
 
 

Теги: ОЦЗ, робота