gazpostach

На Тернопільщині урочисто відкрили дитячий садок (Фото)У неділю, 18 жовтня, у Стінці на Бучаччині урочисто відкрили дитячий садок. Будівлю дошкільного навчального закладу у селі зводили за каденції Віталія Бебиха. Тому він не лише став гостем святкової церемонії, а й розділив почесну місію перерізання стрічки з головою Бучацької районної державної адміністрації Оленою Кравчук.

Слід зауважити, що Олена Кравчук і Віталій Бебих є політичними конкурентами. Очільниця райдержадміністрації балотується в кандидати у депутати до Бучацької міської ради від партії «Слуга народу», а її попередник іде на місцеві вибори у команді політичної сили «Довіра». Втім приналежність до різних партій не заважає кандидатам працювати на благо громади.

Про це Олена Кравчук написала на своїй сторінці у соцмережі.

«Сьогодні ми відкрили садочок у селі Стінка. Можу із впевненістю сказати, що це найкращий садочок на цілий район і дуже б хотіла, щоб у нас це було не останнє таке відкриття. На відкритті разом зі мною був Віталій Валерійович Бебих. Я його запросила особисто, адже будівництво даного об’єкта проводилось саме за його каденції, тому перерізати цю стрічку сама я просто не мала морального права, — йдеться у дописі. — І це ще раз доказує, що для нас важлива господарка, а не політика. Я йду кандидатом в депутати до Бучацької міської ради від Зе-команди, а Віталій Валерійович від партії «Довіра», але це нам зовсім не заважає розвивати Бучаччину».

У цьому ж дописі Олена Кравчук закликала людей прийти на виборчі дільниці 25 жовтня, скористатися правом на вільне волевиявлення і проголосувати з розумом і холодним серцем.

«Ви один раз на п’ять років є владою і делегуєте ці повноваження іншим. Тому прийдіть, віддайте свій голос, але не за політичну силу, тому що політика в Києві, а в нас — побут. Ви маєте розуміти, що жоден лідер тієї чи іншої сили Вам нічого в Бучачі не зробить. Не голосуйте просто тому що він мій родич чи друг, не піддавайтесь на дрібні підкупи, а оберіть того, за кого Вам не буде соромно наступні п’ять років, за того, який прийшовши депутатом, буде відстоювати інтереси громади, а не свої власні. І головне — ця людина має чітко розуміти вектор розвитку громади протягом наступної каденції», — наголосила очільниця Бучацької РДА.
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*