gazpostach

На Тернопільщині на жінку оформили кредит без її відомаЖителька Тернопільского району повірила додзвонювачам і як наслідок стала жертвою афери.

Жінка розповіла, що до неї зателефонував невідомий чоловік й представився співробітником мобільного телефонного зв’язку.

Він повідомив потерпілій про певні технічні несправності й про те що її мобільний номер протягом декількох годин буде заблоковано. Він попросив потерпілу придбати новий стартовий пакет, аби вона мала змогу в подальшому користуватися послугами зв’язку. Краянка без вагань придбана новий пакет. Окрім цього 54-річна заявниця розповіла правоохоронцям, що напередодні події до неї також телефонував представник фінансової установи. Додзвонювач попросив її повідомити реквізити її банківського рахунку, що вона й зробила. Вже через декілька днів жінка зрозуміла, що її ошукали, адже аферист оформив на неї декілька кредитів на суму понад 30 тисяч гривень.

Відомості про подію внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до статті 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*