gazpostach

На Тернопільщині на базі резиденції Йосифа Сліпого функціонує літня англомовна школаЛітня англомовна школа для дітей розпочала роботу на базі резиденції Патріарха Йосифа Сліпого, що знаходиться у селі Заздрість Теребовлянського району. Навчання у школі повністю безкоштовне. Цього року англійської навчаються діти із семи областей України. Вік учасників від 15 до 24 років.

Так, за словами керівника літньої школи Ірини Іванкович, уже третій рік поспіль товариство «Свята Софія» із Сполучених Штатів Америки організовує благодійну літню школу англійської мови для дітей-переселенців із зони АТО, для дітей, чиї батьки є учасниками АТО, сиріт, а також семінаристів вищих духовних семінарій України. Навчання проводять інструктори з США, Бельгії та Австрії.

«Це – школа мовного занурення і навчання ведеться лише англійською мовою. Водночас, метою навчання є не тільки поглибити знання з англійської, а й закріпити духовний фундамент, позаяк школа відбувається на родинному обійсті Патріарха Йосифа Сліпого. А девізом школи є мото, яке Йосиф Сліпий заповів молодому поколінню, – «Віра і наука»», – підкреслила Ірина Іванкович.

Навчання стартувало 16 липня і триватиме до 5 серпня.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*