03.02.2023 08:55

Повідомити про новину

Поширити:

У Трибухівській ОТГ депутати закликають обласну військову адміністрацію та місцеве управління СБУ перевірити прихильників російської церкви.

Відповідне звернення вони підготували до голови ОВА Володимира Труша та начальника Чортківського районного відділу Управління Служби безпеки України в Тернопільській області Андрія Зайця, пише за Збручем.

Секретар Трибухівської сільської ради Любов Поселюжна каже, через проблеми із електроенергією звернення поки не надіслали, однак зроблять це найближчим часом.

Настоятель  УПЦ (мп) Савка Ярослав та декілька сімей села Трибухівці, міста Бучач, села Дуліби та села Підзамочок, ревних прихильників московського патріархату,  вперто відмовилися перейти до ПЦУ разом зі всіма парафіянами (приблизно 95 %), а також спромоглися втримати на плаву ворожий осередок. Вони на ім’я жительки Новоставці, Івасів Ярослави Олексіївни, 1935 року народження, викупили земельну ділянку та швидкими темпами побудували житловий будинок на території села Пишківці, на якому незаконно встановили купол і облаштували культову споруду,  йдеться у зверненні.

Так, виконавчий комітет та депутатський корпус Трибухівської сільської ради, а також небайдужі жителі, серед яких аграрій Петро Гадз, директор місцевого будинку культури Марія Качур та інші, просять звернути увагу на осіб, що є потенційними агентами кремля.

Ми, депутати Трибухівської сільської ради, просимо Вас перевірити так званих «прихожан» на предмет колаборації із окупантом. Вони щонеділі (приблизно з 8:00 до 12:00) організовують зібрання у житловому будинку за адресою: вулиця Шкільна, 31, с.Пишківці Чортківського району Тернопільської області. Також просимо вжити заходів щодо припинення їх антиукраїнської діяльності, – кажуть у сільській раді.

Окрім цього, у Трибухівській громаді також підготували звернення до священнослужителів з проханням започаткувати святкування всіх релігійних свят згідно з новим календарем (григоріанським чи новоюліанським). У таких спосіб, кажуть у сільській раді, буде зроблено сміливий крок відходу від старих звичаїв, нав’язаних московією.

Підтримуємо думку Митрополита Київського і всієї України Епіфанія про те, що ми всі святкуємо Різдво 25 числа, просто за різними календарями. Цю помилку потрібно виправляти!– наголосили депутати.

Коментарі

 1. Людям треба пояснити, що основна проблема не в “агентах кремля”, а в окатоличенні населення, пояснити, чому такими рекордними темпами новостворена “церковна структура”, так хоче перенести св’яткування Різдва Господа нашого Ісуса Христа на католицьку “манеру”.
  Є три речі, дані Господом, які не можуть пояснити вчені:
  1. Чому тільки на Православну Пасху сходить Благодатний Вогонь, і не сїодить на католицьку, чи іншу.
  2. Чому тільки на Православне Хрещення вода в Йордані йде в зворотньому напрямку, а не ніяке інше “хрещення”:
  https://youtu.be/Bd7B56y1pNY
  3. Чому тільки на Православне Преображення сходить хмара над Фавором, а більше ні на яке.
  Ці речі показують нам де Істина.
  Нічого нового тут не має, історія повторюється, якщо ми відкриєм історію 100 років назад – то побачимо, що таке вже було: спочатку народ обмануть, підсунуть замість Церкви Христової сурогат, потім одурманений народ почне бити і виганяти св’ященників, які їх хрестили, вінчали, а замість них візьмуть собі самосв’ятів. А коли Господь повністю відійде від цього народу – його винищать війнами, і голодом.
  100 років назад біснуючий народ кричав: “долой попов”, і зараз кричать: “геть “московського “попа”. Як 100 років назад самосв’яти уапц (в них не було законних рукопокладань, через які б на них сходив Божий Дух). при підтримці більшовиків, захоплювали храми канонічної Церкви Христової, так і зараз це роблять.
  Народ тільки ніяких не робить висновків, а кров льється ріками….

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.