Повідомити новину

Поширити:

Сільське господарство – одна з провідних галузей у Тернопільській області. Освоєння земель, вирощування зернових, бобових, овочевих, ягідних та інших сільськогосподарських культур, розвиток садівництва та фермерських господарств обумовлюють сталий попит на працівників аграрної сфери.
Загалом цьогоріч 25% вакансій, які подали роботодавці у службу зайнятості області, пропонували у сільському, лісовому та рибному господарстві.
Починається сезон сільськогосподарських робіт, отож на 31 березня 2021 року с/г товариства області шукають працівників на 149 вільних робочих місць. Їм потрібні: трактористи-машиністи с/г виробництва (74 вакансії), агрономи (23), водії автотранспортних засобів (16 вакансій), а також свинарі, оператори очисного устаткування, слюсарі-ремонтники, машиністи екскаватора, технологи, апаратники приготування хімічних розчинів, механіки, обліковці, завідувачі складу, підсобники, кухарі та інші.
Залежно від обов’язків та кваліфікації працівникам роботодавці готові платити до 20 тис. гривень.
Якщо у вас немає відповідної освіти, за спрямуванням служби зайнятості згадані професії можна здобути в Борщівському агротехнічному коледжі, Зборівському фаховому коледжі ТНТУ ім. І. Пулюя, Тернопільському ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі, Чортківському ВПУ, Тернопільському професійному коледжі з посиленою військовою та фізичною підготовкою, Вишнівецькому професійному ліцеї, Тернопільському обласному комунальному навчально-курсовому центрі, у Центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та ін. Навчання – 3,5-5 місяців. Після його завершення слухачі отримують свідоцтво про присвоєння робітничої професії.
Якщо ви маєте бажання працювати у сфері сільського господарства і вас зацікавили вказані вакансії та можливості профнавчання, зверніться до місцевого підрозділу служби зайнятості Тернопільщини.
Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Тернопільського обласного центру зайнятості (тел. 23-49-77)
 

Теги: ОЦЗ