Повідомити новину

Поширити:

Розглянувши пропозицію голови Тернопільської обласної ради Головка Михайла Йосифовича, зважаючи на значний особистий вклад Ярослава Стецька у боротьбу за незалежність Української держави та з нагоди 110-ї річниці від дня його народження, Тернопільська обласна рада вирішила проголосити 2022-й у Тернопільській області Роком Ярослава Стецька.
Згідно з рішенням рекомендовано утворити організаційний комітет, розробити і затвердити заходи з підготовки та  відзначення Року Ярослава Стецька, організувати проведення тематичних заходів у загальноосвітніх, середніх спеціальних та вищих навчальних закладах, забезпечити проведення в бібліотеках, музейних, архівних установах області тематичних виставок щодо вшанування пам’яті Ярослава Стецька тощо.
«Ми маємо пам’ятати значний вклад нашого земляка у боротьбу за незалежність Української держави. На його прикладі маємо виховувати наших дітей. Важко переоцінити значення постаті Ярослава Стецька у становленні України, як вільної держави. Дякую депутатському корпусу Тернопільської обласної ради за підтримку ініційованого мною проекту рішення, — наголосив Михайло Головко. — Закликаю районні, міські, селищні, сільські ради Тернопільської області підтримати це рішення та розгорнути широку просвітницьку діяльність щодо інформування громадськості про діяльність Ярослава Стецька».
Нагадаємо, нещодавно депутати ухвалили рішення про запровадження найвищої нагороди Тернопільської обласної ради — Почесної відзнаки «За заслуги перед Тернопільщиною» імені Ярослава Стецька.