gazpostach

На Тернопільщину привезли мощі святих Косми і Дам’янаОтримати благословеннями мощами святих безсрібників і чудотворців Косми і Дам’яна мали ногоду жителі Бучача, які завітали на святкову відправу до місцевої обителі отців Василіян.
На Тернопільщину привезли мощі святих Косми і Дам'яна

А привіз святиню на Тернопільщину канонік Папської Базиліки Святої Марії Більшої в Римі та вислужений єпископ Бучацький владика Іриней Білик, повідомляють “Тернополяни”.

«Після Божественної Літургії Владика Іриней мирував миром, яке у Великий четвер в Ватикані для оздоровлення хворих освятив Папа Франциск, а також кожного зокрема благословив мощами святих безсрібників і чудотворців Косми і Дам’яна, які Владика привіз з Риму», – повідомили в Бучацькому монастирі оо.Василіан.

Святі Косма і Дам’ян були рідними братами. Вітчизна їх – Асія. Відомо те, що вони жили не пізніше IV століття.

Господь дарував їм особливу благодать – дар зцілень і чудотворення. За лікування брати не брали плати, лише просили зцілених ними щоб ті твердо вірили в Христа.

За це безкорисливе служіння стражденному людству, за ці чудесні зцілення невиліковних хвороб Свята Церква величає їх безсрібниками і чудотворцями.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*