gazpostach

На Тернопільщині зростає кількість комунальних аптек120014За сприяння обласної ради  розпочав функціонувати новий структурний підрозділ комунального закладу обласної ради «Тернопільське обласне виробничо-торгове аптечне об’єднання» – аптечний пункт № 1 аптеки №37 в поліклінічному відділенні Кременецької районної комунальної лікарні.

«Завдання обласної ради – зберегти та розширити мережу комунальних аптек та аптечних пунктів, – наголосив голова обласної ради Віктор Овчарук. – Низку кроків для цього уже зроблено – депутати затвердили нового керівника виробничо-торгового аптечного об’єднання, яка представила власне бачення вирішення нагального питання із збереженням комунальних аптек. Під суворим контролем перебуває  діяльність усіх комунальних аптек, аби не допустити їх банкрутства».

Для покращення роботи  мережі комунальних аптек у виробничо-торговому аптечному об’єднанні  впроваджено спеціалізовану комп’ютерну програму «Моріон»  для обліку й автоматизації відпуску лікарських засобів з метою створення автоматизованої системи обміну даними між структурними підрозділами. Окрім цього, проведено ремонт аптеки по вул. Бродівська, 5 у Тернополі, оновлено аптечні  меблі в аптеці № 168, облаштовано два комп’ютеризованих  робочих місця (одне виділено для обслуговування пільгової категорії населення), проведено поточний ремонт приміщення для відкриття аптеки у Підволочиському районі в Новому Селі.

За пропозицією Віктора Овчарука в комунальних аптеках, які перебувають у виробничо-торговому аптечному об’єднанні(в аптеці №168, вул. Бродівська, 5 та аптечному пункті №5 аптеки №168, вул. Клінічна, 1), діють знижки на відпуск лікарських засобів для учасників АТО у розмірі 15%. З часом такі послуги надаватимуть в усіх аптеках виробничо-торгового аптечного об’єднання області.

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*