gazpostach

На Тернопільщині зловмисники обдурюють громадян700018Мобільний телефон марки «IPHONE 5S» віддала шахраям жителька села Мишковичі Тернопільського району. Жінка втратила засіб зв’язку через власну необережність та довірливість.

За допомогою вона звернулася до правоохоронців. Потерпіла розповіла, що розмістила оголошення про продаж телефону на інтернет-сайті «ОLХ».

Третього липня до неї зателефонував невідомий чоловік і сказав, що готовий купити товар. Він кілька разів зв’язувався з жінкою з трьох різних номерів, випитуючи деталі про мобільний. У ході розмови домовилися, що покупець перекине гроші на банківську картку, а це шість тисяч гривень, а вона передасть засіб зв’язку його знайомому.

Близько 19 години  на її мобільний прийшло смс-повідомлення про перерахунок обумовленої суми. Згодом потерпіла віддала телефон невідомому, з яким зустрілася на вулиці Шашкевича у Тернополі. Коли перевірила стан рахунку зозуміла, що стала черговою жертвою шахраїв.

За такою ж схемою невідомий обдурив ще одну жительку обласного центру. Жінка також дала оголошення на сайт про продаж фотоапарату «SONY». Після того, як отримала смску про надходження 3100 гривень, віддала товар незнайомцю.

Правоохоронці розшукують шахраїв та посередників. Триває слідство, повідомляє прес-служба Нацполіції обалсті.
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*