26.11.2022 23:50

Повідомити про новину

Поширити:

422Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року №1055 «Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України» відбулася зміна структури органів Фонду. З 29 березня 2016 року в нашій області функціонує шість новостворених об’єднаних управлінь, що утворилися шляхом злиття.
Бережанське об’єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області утворене з управлінь в Бережанському та Підгаєцькому районах.
Управління Фонду в Бучацькому та в Монастириському районах утворили Бучацьке об’єднане управління Пенсійного фонду України.
Управління в Козівському та в Зборівському районах – утворили Козівське об’єднане управління Фонду.
Три управління Фонду – в Збаразькому, Підволочиському та Лановецькому районах – злилися в Лановецьке об’єднане управління Пенсійного фонду.
Кременецьке об’єднане управління утворилося від злиття управлінь Пенсійного фонду України в Кременецькому та Шумському районах.
Управління Фонду в місті Тернополі та управління в Тернопільському районі об’єдналися в Тернопільське об’єднане управління Пенсійного фонду України.
Таке об’єднання є суто організаційним і його мета – покращити якість надання послуг, а також ефективно й економно витрачати людські, матеріальні та фінансові ресурси Фонду.
Процеси реорганізації в жодному разі не створять труднощів для відвідувачів та не вплинуть на якість обслуговування громадян. Пенсіонери, страхувальники та застраховані особи зможуть вирішувати всі питання щодо пенсійного забезпечення, отримання різноманітних довідок, пенсійних посвідчень, подавати звітність з окремих видів господарських операцій та отримувати роз’яснення з інших питань і надалі у тих же приміщеннях, що і до об’єднання.
Окрім того, працюють п’ять інших управлінь Фонду, об’єднання яких не торкнулося. Це – управління Пенсійного фонду в Борщівському, Гусятинському, Заліщицькому, Теребовлянському та Чортківському районах.
Отже, для отримання сервісного обслуговування громадян з питань пенсійного забезпечення потрібно звертатися до спеціаліста відділу обслуговування громадян за місцем розташування територіальних управлінь.
    Ігор МОСКАЛИК, начальник головного управління Пенсійного фонду України в області                  
 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.