gazpostach

На Тернопільщині майже 2 тисячі нелегальних робітників офіційно працевлаштувалиZemanta Related Posts ThumbnailДля збільшення надходжень до місцевих бюджетів територіальні органи ГУ ДФС в області працюють над легалізацією робочих місць та підвищенням рівня заробітної плати. Про це повідомили під час виїзного засідання колегії обласної державної адміністрації у Кременці, повідомляє сайт ОДА.

Загалом від початку року працівники фіскальної служби області перевірили 2235 суб’єктів господарської діяльності та виявили 4255 не облікований найманих працівників. У результаті проведених заходів по області, із 1974 громадянами роботодавці оформили трудові договори, що становить 46,4% від кількості виявлених не облікованих найманих працівників.

У січні-червні 2016 року на засіданнях комісій заслухано керівників 141 підприємств та організацій, на яких заробітна плата виплачувалась у мінімальному або нижче мінімального розмірах. За наслідками проведеної роботи 129 підприємств підвищили рівень виплати заробітної плати, до бюджету надійшло 133,0 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб та 359,2 тис. грн. єдиного соціального внеску.

Загалом до бюджетів усіх рівнів по Тернопільській області поступило 1 516,5 млн.грн. податків і зборів. У порівнянні з 6 місяцями 2015 року надходження до зведеного бюджету збільшились на 150,1 млн.грн.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*