gazpostach

На Тернопіллі освятили пам’ятник “айдарівцю”, який загинув у зоні АТО4000112 липня, у Заліщиках, відбулося освячення пам`ятника загиблому герою з Тернопільщини Олегу Гульку. Боєць добровольчого батальйону «Айдар» загинув під щастям майже два роки тому – 7 липня.

Кошти на спорудження монументу відважному захиснику України збирали друзі, однокласники, родичі. На поминальну Службу Божу та відкриття пам`ятника зібралися найрідніші люди, товариші, побратими з добровольчого батальйону “Айдар” та 7-ої сотні Майдану, члени спілки учасників АТО «Дністровий вал», представники влади, небайдужі заліщани.

«Час блискавично оновлює дати і стрімко несе вперед… Більше двох років на нашій землі йде війна. Україна уже тисячами вимірює криваві втрати і гірко оплакує своїх синів.. часто найкращих.

Кажуть, що час лікує. Але чи загоїть він рани матерів, які віддали нашій країні найдорожче – своїх дітей? Усе своє життя вони будуть нести цей біль втрати. І хоч трішки полегшити його можуть дві речі: пам`ять про їхніх дітей і усвідомлення, що ці смерті були немарними. А це вже залежить від нас..», – пише на своїй сторінці в мережі «Фейсбук» Ірина Галько – заступник директора Заліщанської спеціалізованої школи ім. О. Маковея.

41-річний Олег Гулько із Заліщиків Тернопільської області загинув 7 липня 2014 року у Антитерористичній операції на Сході. Чоловік був бійцем 24-го батальйону територіальної оборони «Айдар». Страшну звістку про смерть земляка рідним повідомили друзі, разом з якими служив Олег.

Загинув він біля міста Щастя від пострілу в спину. Свідки кажуть – терористи приїхали начебто здаватися з білим прапором, а потім відкрили вогонь на ураження. Олег Гулько всю зиму провів на столичному Майдані, а в травні вирушив воювати на схід. Рідним про це не сказав, щоб не хвилювалися. Мама дізналася, що Олег у гарячій точці лише отримавши звістку про його смерть.

Інна БУРЯК

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*