06.02.2023 12:27

Повідомити про новину

Поширити:

128За три місяці територіальні підрозділи Управління ДМС України в Тернопільській області прийняли півтори тисячі заяв на оформлення паспорта громадянина України у вигляді картки. Майже тисячу готових документів вже вручили власникам.
Більше чотирьох сотень ID-карток оформлено та видано Тернопільським міським відділом міграційної служби, про це повідомила начальник Тернопільського МВ УДМС України в області Людмила Лужняк.
У районах процес паспортизації 16-річних громадян ID – картками теж активно триває. Понад півтори сотні паспортів нового взірця оформлено взірця – Борщівським, Бучацьким, Кременецьким і Чортківським районними секторами УДМС, більше сотні – Збаразьким, Теребовлянським і Тернопільським, понад вісімдесят – Козівським та Лановецьким районними секторами.
Допоки отримати ID-картку можуть лише 16-річні українці, які оформлять паспорт громадянина України вперше. Для цього потрібно звернутися до підрозділу міграційної служби за місцем реєстрації зі свідоцтвом про народження та копіями паспортів батьків. При оформленні паспорта у вигляді картки фото приносити не потрібно.
У міграційній службі нагадують: у тих підрозділах, де ще не встановлено обладнання для оформлення паспорта у новому форматі, продовжують оформляти паспорт-книжечку.
Джерело: http://tgn.in.ua/

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.