gazpostach

На Теребовлянщині для туристів відкриють бункер часів Першої світової13007У селі Бурканів Теребовлянського району тривають роботи з відновлення залишків укріпленого командного пункту  — бункеру бригади Больцано Бурканівського укріпленого району австро-угорської армії часів Першої світової війни.

Бункер бригади Больцано розташований неподалік дороги, якою до Марійського духовного центру УГКЦ у селі Зарваниця прямують численні прочани.

– Для майбутніх поколінь ми зберігаємо пам’ять про одну зі сторінок героїчного минулого нашого народу — боротьби січових стрільців у складі австро-угорської армії на теренах Теребовлянщини, — каже голова Теребовлянської районної державної адміністрації Юрій Ништа.

За ідеєю тернопільського історика та краєзнавця Сергія Ткачова на базі командного пункту планують облаштувати відкритий музей. За допомогою повноколірних банерів-розтяжок туристи зможуть дізнатися про бойовий шлях легіону УСС та інших військових частин, пов’язаних з боями за Бурканівський укріплений район, а також про події на Тернопільщині у роки Першої світової війни загалом, повідомляють у прес-службі Тернопільської ОДА.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*