02.03.2024 10:04

Повідомити про новину

Поширити:

20150530_0002-1 (1)Більше двох десятків урятованих життів і ремонт в операційній – результат благодійності випускників однієї із харківських шкіл. Вже три роки поспіль учні відмовляються від проведення урочистостей та застіль із нагоди закінчення школи, натомість зекономлені гроші віддають у місцеву кардіохірургію.
Дивовижно, правда? Адже цей, без перебільшення, подвиг стане яскравим символом для початку їхнього вже дорослого життя. А як планують відсвяткувати випускний школярі з Тернопільщини і скільки коштів готові віддати за вбрання?
Людмила ОЛІЙНИК, випускниця ТЗОШ №28:

  • У цей день хочеться бути найкращою. При виборі  сукні керувалася своїм смаком, а також дивилася, чи пасує мені колір та фасон. Врешті зупинилася на блакитному платті з оголеною спиною. Загалом на сукню та аксесуари до неї витратила майже 20 тис. грн.

Марта СИНОРУБ, випускниця Тернопільського технічного ліцею:

  • Випускну сукню замовила в кравчині. Спочатку думала, що таким чином зможу зекономити, але ціна вийшла майже така сама, як і в салоні. Для сукні обрала  шифонову тканину червоного кольору. Хочу, аби ліф розшили намистинками. Сподіваюся, що кравчиня встигне втілити всі мої задуми. Адже до свята залишилося зовсім мало часу, а я досі ходжу на примірки.

Ірина РОГОРІЗ, учениця однієї із теребовлянських шкіл:

  • Не ставлюся до випускного, як до чогось грандіозного. Більше хвилююся за вступні іспити, мрію про студентське життя. На урочисту частину свята одягну випускну сукню сестри. Розумієте, у мене батько служить в АТО, мама працює звичайною санітаркою, ми не маємо змоги купити одне плаття за тисячі гривень, та й навіщо?  

Оксана САЛЬНА, м.Чортків:

  • Чесно зізнаюся, на випускний я витрачатиму лише свої кошти, які збирала десь із сьомого класу. Для батьків це був неабиякий сюрприз. Вони наслухалися від інших, що нині це свято коштуватиме більше п’яти тисяч. Тато вже думав на заробітки в Польщу їхати. А я власними силами назбирала сім тисяч гривень. Щоб зекономити, випускне плаття купуватимемо в Чернівцях. Хочу стримане, але вишукане, бузкового кольору.