Повідомити новину

Поширити:

273Нещасний випадок стався у селі Кальне Зборівського району. Через необережність під час спалення сміття загорівся одяг на 67-річній пенсіонерці. Жінка згоріла живцем.
Повідомлення про нещасний випадок до правоохоронців надійшло від чоловіка загиблої. Той розповів, що ввечері вивіз старе лахміття і запалив його на сільському смітнику, що в кількастах метрах від господарства. Згодом до звалища вирушила його дружина. Казала, що пригляне за розведеним вогнищем та підкидатиме сміття, аби все згоріло. За словами сільського фельдшера, жінка страждала психічним захворюванням.
Близько одинадцятої години вечора пенсіонерку ще бачили на сміттєзвалищі біля вогню, але додому вона не повернулася. Рідні кинулися на пошуки, проте не знайшли. А вже наступного ранку, коли розвиднілося, обвуглене тіло знайшли за пагорбом. Туди вів слід обгорілої трави…
Розпочато кримінальне провадження за частиною першою статті 115 ККУ (умисне вбивство), повідомили в обласній поліції. Правоохоронці чекають на висновки судово-медичної експертизи.