gazpostach

На Шумщині працівники, яким не заплатили, пішли “з претензіями” до бригадира140015Група найманих працівників, які трудилися на сільгоспроботах, не отримали обіцяної зарплатні і пішли до бригадира розбиратись.

Чоловік не зумів домовитись з розлюченими молодиками і сховався в орендованому помешканні. Тому збитків зазнав господар хати та його кум. В оселі жителя села Васьківці Шумського району нападники побили вікна та потрощили меблі, а ще пошкодили машину його кума, припарковану на подвір’ї, і забрали з неї автомагнітолу.

До поліцейських Шумщини із заявою звернулися одразу двоє потерпілих. 62-річний житель села Васьківці заявив, що група молодих людей хотіла влаштувати на його обійсті самосуд над знайомим, який працює бригадиром, вимагаючи в нього повернення зарплати. Чоловіки були налаштовані агресивно, тож домовитися не вийшло, і коли він зі знайомим, аби уникнути подальшого розгортання конфлікту, зачинився в хаті, двоє зловмисників розбили віконну шибу, залізли до помешкання і потрощили там меблі.

І на цьому нападники не зупинилися. Про пошкоджене вікно в автомобілі заявив 42-річний житель цього села. Його транспорт був припаркований на обійсті, де розгортався конфлікт, тож котрийсь із нападників пошкодив вікно і забрав із салону автомагнітолу.

Поліцейські встановили, проникали до чужого помешкання неповнолітній житель села Новостав Шумського району та 28-річний житель Харкова. Щодо них розпочали кримінальне провадження за частиною першою статті 162 ККУ – порушення недоторканності житла.

Також кримінальне провадження розпочали і за фактом крадіжки магнітоли. Поліцейські допоки з’ясовують, чиїх це рук справа. Адже, за словами заявників, на подвір’ї були п’ятеро найманих працівників, повідомляє сектор комунікації ГУНП в Тернопільській області.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*