gazpostach

На шляху до європейської освітиОдним із перспективних напрямів розвитку вітчизняної освітньої сфери є орієнтація на подальшу інтеграцію у світовий освітній простір.

Міжнародна співпраця — пріоритетний напрям діяльності Тернопільського кооперативного торговельно-економічного коледжу, який постійно бере участь у сучасних освітніх програмах. Партнерські відносини з українськими та іноземними вищими навчальними закладами тут побудовані у напрямах удосконалення навчальної діяльності та підвищення конкурентоспроможності студентів і випускників, сприяння у проходженні практичного навчання та працевлаштування молодих фахівців.

1 червня  Тернопільський кооперативний торговельно-економічний коледж з офіційним візитом відвідала делегація представників Університету Марії Кюрі-Склодовської з Любліну (Польща). Участь у її роботі взяли  проректор зі студентської роботи, професор, доктор наук Уршуля Бобрик, директор центру промоції, магістр Мартін Голембіовскі, працівник приймального бюро, координатор зі справ українських студентів Бондаренко Тарас.

Дирекція коледжу та представники Університету Марії Кюрі-Склодовської підписали договір про співпрацю з метою взаємного обміну студентами, вивчення польської мови, проведення стажування педагогів, обміну досвідом, наукової співпраці та обговорили умови партнерства, зокрема, переваги, якими будуть користуватися випускники коледжу при вступі до Університету для продовження навчання. Щорічно університет Марії Кюрі-Склодовської входить за рейтингами  до десятки найбільш престижних навчальних закладів Польщі, є активним учасником міжнародних програм обміну студентами.

Для студентів Тернопільського кооперативного торговельно-економічного коледжу гості провели презентацію освітніх можливостей, науково-дослідницького потенціалу та творчих перспектив для студентської молоді Університету Марії Кюрі-Склодовської.

Польські колеги, ознайомившись із матеріально-технічною базою коледжу та умовами навчання студентів, відзначили високий рівень надання освітніх послуг тернопільським навчальним закладом.

На запрошення польської сторони студенти Тернопільського кооперативного торговельно-економічного  коледжу найближчим часом відвідають Університет Марії Кюрі-Склодовської у Любліні. Програмою співпраці передбачено проведення спільних освітніх проектів, наукових конференцій,  творчих заходів тощо.

Галина ВАНДЗЕЛЯК

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*