gazpostach

На прощу до Зарваниці вирушили сотні прочан з Хмельниччини14001Понад сотня прочан з Хмельницького вирушили пішою ходою до Марійського духовного центру у Зарваниці.

Дорогою до них приєднуються віряни з інших місцевостей області. Так, ще одна група приєдналася у Кам’янець-Подільському. На даний час паломники перебувають на ділянці дороги між Сатановим (Хмельниччина) та Гримайловом (Тернопільщина).

«Відповідно за графіком, під час паломництва заплановано декілька зупинок. Першого дня прочани зупинилися на нічліг у смт Гвардійське (Хмельниччина), другого — у Сатанові. Сьогодні, 13 липня група залишиться у Гримайлові, завтра у Теребовлі. Колона паломників прямує організовано, дотримуючись вказівників складеної карти маршруту. Щоб вирішити різного роду організаційні питання, священники звертаються до людей через гучномовець», — розповів отець Іван Данкевич синкел Кам’янець-Подільської Єпархії.

Серед прочан є особи, які вперше прямують пішки до Марійського духовного центру. А є й такі, що вже традиційно щороку беруть участь у даному релігійного заходу, зазначає отець Іван Данкевич. Паломники різного віку — від підлітків до пенсіонерів. Варто відзначити, цьогоріч серед прочан дуже багато молоді. Дорогою люди моляться, сповідаються, адже головна ціль прощі — духовне очищення.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*