gazpostach

На одному із автотранспортних підприємств Тернопільщини вилучено фальсифікату на суму понад 356 тисяч гривеньСпівробітниками податкової міліції ГУ ДФС в області спільно із працівниками прокуратури області у ході проведення операції «Акциз-2017» припинено діяльність підпільного цеху, у якому здійснювалось виготовлення алкогольних напоїв.

Асортимент фальсифікату, виготовлення якого проводилось у антисанітарних умовах на території одного із автотранспортних підприємств обласного центру, включав у себе як популярні вітчизняні, так і зарубіжні марки. Окрім горілки правопорушники виготовляли ще й коньяк та віскі.

Горілку, крім традиційної скляної тари, також розливали у так звані бег-ін-бокси (пластикові упаковки, поміщені в картонну тару), використання яких заборонено законодавством України.

У ході проведених обшуків вилучено 465 літрів незаконно виготовлених алкогольних напоїв, 540 літрів спирту на суму майже 8 тисяч гривень, підроблених марок акцизного податку на горілчані вироби та виноробну продукцію, велика кількість тари, етикеток, корків, пристрій для закорковування пляшок з алкогольними напоями, промислові фени для нагрівання поліетиленової плівки при упаковці алкогольних напоїв. Також вилучено транспортний засіб, який використовувався у процесі протиправної діяльності.

Загальна вартість вилучених з незаконного обігу підакцизних товарів становить 356,9 тис. гривень.

Завдяки вилученню вищевказаних підакцизних товарів вдалось запобігти втратам бюджету від ненадходження акцизного податку більш як на 90 тисяч гривень.

Триває досудове розслідування.

Варто зазначити, що з початку року співробітниками податкової міліції області з незаконного обігу вилучено товарів підакцизної групи на суму 5,8 млн гривень. Завершено розслідування та направлено до суду 5 кримінальних проваджень стосовно осіб, які займались незаконним виготовленням та реалізацією фальсифікованих алкогольних напоїв. За результатами судового розгляду прийнято рішення про конфіскацію вилучених з незаконного обігу спирту та алкогольних напоїв на суму 3,3 млн гривень.

 

Відділ організації роботи

ГУ ДФС у Тернопільській області

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*