Повідомити новину

Поширити:

23 серпня до Дня Прапора на Тернопільщині вміло креативили. Тут чи не найбільше вирізнялися політики, і це не дивно, адже вибори – не за горами. Намагалися від них не відставати державні й комунальні установи, зокрема двір Історико-меморіального музею політичних в’язнів відділу КУ «Музей національно-визвольної боротьби Тернопільщини» прикрасили одним із найбільших державних прапорів в області.
Але на всю Україну прославилися аграрії з Чортківщини. У ПАП «Дзвін» на жнивному полі поблизу с. Косів створили найбільший прапор України із соломи.  Використали 160 тюків діаметром 1,3 метра і заввишки 1,2 метра кожен. Синьо-жовтий стяг має 52 метри довжини і 4,86 метра висоти.
Над втіленням ще небаченого в Україні прапора – задуму директора ПАП «Дзвін» Василя Градового – два дні працювали спеціалісти і працівники Анатолій Король, Іван Градовий, Михайло Дудар, Роман Греньків, Богдан Кутрик, Руслан Данчишин, Сергій Дзюба, Андрій Домбрович, Андрій Шептицький, Степан Фандзига, Степан Магдяк, Володимир Федорків і Ярослав Кобильник.