08.06.2023 15:17

Повідомити про новину

Поширити:

 П’ять фактів торгівлі людьми задокументували від початку року працівники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, ГУНП в  області. Три з них стосуються сексуальної експлуатації,  ще два – жебракування.
– Жительку нашої області відправили в Італію під приводом працевлаштування в одному з готелів прибиральницею. Однак її помістили в приміщення, забрали паспорт й примушували до проституції. За сприяння поліції Італії жінку доправили додому. Кримінальне провадження, у якому вона має статус потерпілої, скерували до суду, – розповів начальник відділу БЗПТЛ Олександр Буняк. – Ще двоє дівчат потрапили в сексуальне рабство в Об’єднані Арабські Емірати.
Триває кримінальне розслідування і щодо торгівлі людьми через примушування до жебракування.
Четверо осіб експлуатували людей з ознаками інвалідності, примушуючи їх до жебрацтва. Біля тернопільських ринків, церков, торгівельних центрів останні просили милостиню. Цих нещасних утримували в нелюдських умовах, годували раз на день, давали нічліг у сараї неподалік міста.
Двоє зловмисників під вартою, ще одна під домашнім арештом, а четвертого підозрюваного оголосили в розшук.
Розслідують оперативники і провадження щодо фейкового працевлаштування за кордоном. Більше двох мільйонів гривень заробив житель Тернополя на людях, які шукали роботу. Він разом зі спільниками-родичами розмістили в мережі Інтернет оголошення про вакансії в Швеції. А у Тернополі відкрили офіс, у якому здійснювали незаконні оборудки. Документувати нелегальну фірму співробітники відділу по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, спільно зі слідчими області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури почали ще у березні цього року. За словами Олександра Буняка, за свої послуги шахраї брали 300 євро. Жертвами цієї фірми стало близько трьохсот осіб зі всієї України.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.