gazpostach

Через місяць у Тернополі очікується грандіозне відкриття, на яке чекали два роки3338У Тернополі готуються до відкриття площі Героїв Євромайдану. За словами очільника міста Сергія Надала, зараз там тривають роботи по благоустрою території. Також скульптори продовжують працювати над пам’ятником Героїв Небесної Cотні.

Відкрити нову площу мають намір у День Покрови  (14 жовтня).

Нагадаємо, що у Тернополі двічі проводили конкурс на кращий проект пам’ятника Героям Небесної сотні, оскільки перший переможець відмовився від співпраці.

У бліц-конкурсі перемогу отримала робота скульптора, Заслуженого художника України Романа Вільгушинського та Заслуженого архітектора України Івана Жовнича.

Висота композиції становитиме 9 м (без постаменту), а сама фігура – майже 3 м. Композиція символізує декоративний вихор, на якому зображена незахищена фігура юнака, як невинної жертви та ангела – символу слави Героїв Небесної Сотні.

– Зараз там завершуються роботи по благоустрою. Крім того, головною родзинкою площі буде пам’ятник Героям Небесної Сотні. Наразі там облаштовано фундамент, зроблено підсвітку. Плануємо, що до дня святкування Покрови пам’ятник буде завершено архітекторами до Покрови і ми встановимо його на площі Євромайдану, – розповів очільник міста.

Джерело:/tenews.te.ua

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*