06.02.2023 12:38

Повідомити про новину

Поширити:

У 2015 році лікарі не обстежували населення 93Тернопільщини на туберкульозу повній мірі – їм на це не виділяли кошти
Лише у 2016 році такі обстеження відновили, адже надійшло необхідне фінансування, розповів головний лікар КУТОР «Тернопільський протитуберкульозний диспансер» та одночасно головний позаштатний спеціаліст-фтизіатр департаменту охорони здоров’я Вадим Рудик.
«Після відновлення масового обстеження на туберкульоз ми завершили роботу у Теребовлянському районі і виявили там 5 хворих дорослого населення. Тепер, згідно з планів і графіків, які у нас є, ми проводимо обстеження у Бережанському районі. Що стосується дітей, то близько року в області не проводиться щеплення вакциною БЦЖ і вже зареєстрували 2 хворих на туберкульоз дітей. Нам обіцяють, що через 2-3 місяці ці вакцини будуть».
Як зауважив Вадим Рудик, у неконтрольований період обстеження проводилося у виправних закладах та колоніях області, оскільки люди з тимчасово обмеженою волею повинні проходити перевірку на флюорографах двічі на рік.
Додам, перелік усіх хворих на туберкульоз у нашому краї внесений в електронний реєстр і відкритий для аналізу Міністерством охорони здоров’я.
Джерело: galas.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.