gazpostach

Микола Гринчук вийшов до півфіналу «Кубка Буковеля»Дві перемоги у першому турі «Кубка Буковеля» здобув вихованець тернопільського «Характерника» Микола Гринчук. Нині спортсмен відновлюється і готується до бою у півфіналі, який відбудеться 11 лютого. 

— Це уже сьомий «Кубок Буковеля», який традиційно відбувається на гірськолижному курорті, — розповідає Микола Гринчук. — Кожного року професійний турнір збирає кращих спортсменів України.

У першому турі учасників розділили на четвірки. Микола виграв обидва своїх поєдинки. Спочатку він професійно розібрався з перспективним спортсменом з Івано-Франківська Андрієм Чуревичем. Бій було завершено достроково технічним нокаутом. Наступний поєдинок Микола провів з не менш титулованим спортсменом із Кременчука Максимом Сергеєвим. Після кількох вдалих лоукіків в стійці наш земляк провів больовий прийом  і закінчив протистояння достроково у першому раунді. Це був один із найкоротших боїв вечора.

У півфіналі спортсмен має зустрітися з суперником із Кривого Рогу Олексієм Валівахіним. У разі перемоги Микола Гринчук битиметься 4 березня за пояс чемпіона у цьому дивізіоні. Крім Миколи Гринчука, у турнірі беруть участь й інші вихованці «Характерника». Бої Юрія Босого та Віктора Кохно відбудуться 28 січня, а Ігоря Слюсарчука – 4 березня.