gazpostach

Михайло ГОЛОВКО: «Сокіл» має бути у кожному селіIMG_6127Минулого тижня  ВГО «Сокіл» на Тернопільщині проводила унікальні навчання для молоді віком від 14 років. Юнаки і дівчата мали змогу перебувати у складі справжньої диверсійно-розвідувальної групи під наглядом досвідчених інструкторів – учасників російсько-української війни. З півночі, півдня і заходу в напрямку Тернополя водночас вирушили в марш-кидок протяжністю 45 км три групи по кільканадцять учасників у кожній. Вони зустрілися в районі парку Загребелля. Тут на учасників походу чекав відпочинок і вручення відзнак. На урочистостях був присутній заступник очільника Тернополя Леонід Бицюра, який, як і Сергій Надал, усебічно сприяє військово-патріотичним вишколам.

– Під час походу соколята виконували різноманітні завдання та долали перешкоди, наближені до умов тренування справжніх бойових підрозділів, зокрема: орієнтування на місцевості, маскування, безшумне пересування, розвідка, облаштування табору, рух колоною, розмінування, тактика бою у разі потрапляння в засідку, облаштування засідки, знешкодження розтяжок… Діти набули нових умінь і навичок, а найголовніше – навчилися долати труднощі, що є однією з передумов дорослого життя, – зазначив заступник командира Карпатської Січі, співорганізатор навчань Володимир Стаюра.

Ідея відновлювати масову військово-патріотичну освіту молоді належить депутату Верховної Ради –свободівцю  Михайлу Головку. Ось уже третій місяць поспіль він долучає до цієї справи небайдужих людей і не збирається зупинятися на досягнутому. «Я вважаю, що така організація, як «Сокіл», повинна бути не тільки у кожному райцентрі, а навіть у кожному селі. І не тому, що в країні іде війна і все населення має вміти користуватися зброєю.  Головне – це патріотичне виховання молоді. Нова – могутня – Україна постане тоді, коли у нас будуть нові – свідомі і відповідальні – громадяни, а такі якості потрібно закладати ще з дитинства!»

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*