gazpostach

Михайло ГОЛОВКО: «Народний фронт» свідомо блокує підняття закупівельної ціни на молоко! 13004Народний депутат України від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Михайло Головко звертає увагу українців на те, що одна із політичних сил, якій вони віддали значну кількість свої голосів, сьогодні від них відвертається.

Станом на 12 липня усі фракції Верховної Ради України, крім «Народного фронту», підписали звернення про негайний розгляд законопроекту щодо підняття мінімальної закупівельної ціни на молоко. Проте голова Верховної Ради Парубій, який за квотою «Народного фронту» обіймає посаду, ігнорує кричущу проблему українських селян.

– Хочу нагадати, що перед місцевими виборами «Народний фронт» «ініціював» підняття мінімальної закупівельної ціни на молоко, проте сьогодні вони готові швидше раз в місяць піднімати тарифи, ніж зробити крок назустріч українцям, – говорить Михайло Головко.

Законопроект №2089 уже прийнято у першому читанні, тому його необхідно затвердити лише у другому читанні та в цілому, що дозволить встановити мінімальну закупівельну ціну на молоко у розрахунку 4 грн. за 1 л. Не переконують представників «Народного фронту» й усі необхідні висновки експертів та профільних комісій. Зважаючи на значну роль сільського господарства на Тернопільщині, ухвалення законопроекту дасть можливість кожному фермеру отримувати заслужений і достойний прибуток.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*