Повідомити новину

Поширити:

 У Києві на базі Торгово-промислової палати України з ініціативи Тернопільської обласної ради відбувся Форум-презентація економічного потенціалу нашого краю під назвою «Тернопільщина: кластер можливостей».

«Дякую голові Верховної Ради України за візит на Форум та всебічну підтримку органів місцевого самоврядування. Дмитро Олександрович зазначив, що сьогодні важливим є забезпечення законодавчої бази для того, щоб у регіонах з’явилися додаткові можливості для залучення інвестицій, створення нових робочих місць та розвитку потужностей промисловості», — сказав Михайло Головко.
До роботи Форуму долучилися представники більше 30-ти країн світу, дипломатичних місій, що працюють в Україні, провідних банківських установ та інституцій, успішні підприємці, а також міжнародні фінансові та інвестиційні компанії, які зацікавлені у реалізації бізнес-проектів на території нашого краю.
«Під час Форуму усі присутні мали змогу налагодити тісні шляхи побудови двостороннього партнерства між громадами області та бізнес-партнерами задля реалізації спільних проектів в галузях освіти і науки, туризму, розвитку торгівлі тощо. Дякую усім, хто долучився до презентації товарів та послуг на виставці найкращих компаній регіону, громад краю та навчальних закладів області!» — зазначив голова Тернопільської обласної ради.