Повідомити новину

Поширити:

Голова обласної ради Михайло Головко відвідав з робочим візитом Золотопотіцьку селищну та Озернянську громади, де оглянув хід виконання ремонтних робіт на автомобільній дорозі місцевого значення.
Очільник області під час візиту до Золотопотіцької селищної громади розповів: «На проведення ремонтних робіт на автомобільній дорозі місцевого значення обласна рада спрямувала близько чотирьох мільйонів гривень. Наразі роботи вже на завершальному етапі. Вдалося відремонтувати відрізок протяжністю один кілометр. Місцеві жителі задоволені результатом, а для мене це – головне».
В Озернянській громаді нині тривають ремонтні роботи на відтинку шляху Озерна–Богданівка. Цю дорогу не ремонтували багато років, тож вкрай необхідно відновити, адже вона сполучає села громади.
Михайло Головко, який разом із депутатами обласної ради Володимиром Мисиком і Тернопільської районної ради Володимиром Бобком перевіряв якість ремонтних робіт, зазначив: «Жителі Озернянської громади зверталися до нас із проханням посприяти у проведенні робіт, і от цьогоріч гроші на відновлення автомобільної дороги, за нашої чіткої позиції, нарешті спрямували. Моя думка така: у кожній громаді мають бути безпечні та якісно відремонтовані дороги».
«Мені надзвичайно приємно, що цей відрізок дороги нарешті відремонтують, – розповів Володимир Бобко. – Адже я в цих місцях зростав і ще під час минулої каденції в статусі депутата облради як член дорожньої комісії неодноразово ініціював спрямування коштів на ремонт цих доріг. Як бачимо, тут вже розпочали роботи, що забезпечить комфортний проїзд до села Данилівці. У майбутньому, завдяки тісній співпраці голови громади, якого обиратимуть вже наступної весни, та обласного керівництва, ремонт цієї ділянки, сподіваюся, завершиться повністю».
Володимир Мисик зазначив: «Дуже важливо, щоби дороги, які сполучають населені пункти в громаді, були у хорошому стані, щоб жителі могли комфортно дістатися до будь-якого населеного пункту. Тому дякую моїм колегам-депутатам, які підтримали ініціативу голови обласної ради Михайла Головка щодо відновлення автомобільних доріг місцевого значення».
Як розповів староста села Буглів, що на Лановеччині, Дмитро Харчук: «29 вересня розпочався перший етап капітального ремонту дороги в с. Буглів, заїхала техніка, грейдер роздробив рештки старого асфальту та прорив по обидва боки рівчаки для відводу стічної води. Йдеться про відрізок завдовжки 800 метрів від повороту – від знаку «Буглів» до базарної площі в центрі села (до дороги С201009 «Ванжулів-Кутиски»). Загальна вартість робіт – понад 4 млн гривень. Це важливий крок, адже якісна дорога – це життєво необхідна транспортна артерія. Я щиро дякую голові обласної ради Михайлу Головку за виконання обіцянки. Люди вдячні, а я сподіваюся на подальшу тісну співпрацю та підтримку Тернопільської обласної ради. Отож, з нетерпінням чекаємо на новеньку дорогу».
Як зазначив очільник області Михайло Головко: «Проведення робіт контролюю особисто. Цьогоріч ремонт триватиме доти, доки будуть сприятливі погодні умови. Ми маємо намір відновити всі проблемні ділянки в селах та містах області. До нас часто звертаються жителі громад, ми враховуємо пропозиції усіх та докладемо максимум зусиль для того, щоб на Тернопільщині автомобільні дороги були безпечними та якісно відремонтованими. На жаль, коштів на відновлення усіх доріг водночас не вистачає. Проте можу запевнити, що наступного року цю справу продовжимо».