gazpostach

Михайло ГОЛОВКО: «Обласна рада зацікавлена у повноцінній діяльності підприємств»Голова  обласної ради Михайло Головко провів робочу зустріч з директором Державного концерну «Укроборонпром» Юрієм Гусєвим.

Вони оглянули потужності Тернопільського державного науково-технічного підприємства «Промінь», яке спеціалізується на виробництві обладнання зв’язку, будівельних металевих конструкцій, дверей та вікон, куванні, штампуванні, карбуванні, порошковій металургії, дослідженнях та експериментальних розробках в галузях природничих й технічних наук.

«Я переконаний, такі підприємства, як «Промінь», у наш час мають функціонувати на повну! Одним із варіантів відновлення повноцінної роботи «Променя» є отримання держзамовлення. Сподіваюся, за підтримки Юрія Веніаміновича нам вдасться домогтися підтримки розвитку підприємства від керівництва держави», – сказав голова обласної ради.

Також оглянули виробничі приміщення акціонерного товариства «Тернопільський радіозавод «Оріон» — одного з провідних підприємств України з виробництва професійних засобів радіозв’язку.

«Тернопільська обласна рада зацікавлена у повноцінній діяльності місцевих підприємств, саме тому ми й надалі докладатимемо максимум зусиль для їхнього розвитку», —наголосив Михайло Головко.

«Колись потужне науково-технічне підприємство, що спеціалізується на розробці і виробництві антенної продукції, в тому числі для систем протиповітряної оборони та авіаційної навігації, сьогодні перебуває у складній фінансово-економічній ситуації. Головне виробниче приміщення не ремонтували десятки років, а з 2013-го тут протікає дах. І попри те, що «Промінь» через відсутність державних замовлень втратив своє значення для обороноздатності країни, я вважаю таку ситуацію неприпустимою, — зауважив Юрій Гусєв. — Те, що сьогодні побачив, — це наслідок неефективної системи, яка протягом багатьох років доводила до жахливого стану підприємства оборонно-промислового комплексу України. Я доручив розробити антикризову програму — і вже до кінця цього року забезпечити ремонт будівель».

 
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*