gazpostach

Михайло ГОЛОВКО: «Ми зацікавлені у розширенні співробітництва»Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко підписав меморандуми про міжрегіональну співпрацю між Тернопільською обласною радою та Івано-Франківською і Волинською обласними радами.

«Ми прагнемо налагодити тісні відносини, співпрацю, обмін досвідом, адже наші області мають багато спільного. У нас – єдина історія, ми близькі ментально. Ми зацікавлені у подальшому поглибленні, зміцненні та розширенні економічного, науково-технічного і культурного співробітництва, керуючись принципами рівноправності та взаємності», — сказав Михайло Головко.

У меморандумах зазначається про створення сприятливих умов для розвитку міжрегіонального співробітництва у соціально-економічній та гуманітарній сферах, зокрема в галузях: освіти, науки і культури; охорони здоров’я та соціального захисту; розвитку туризму і спорту; інвестицій, у тому числі з питань залучення міжнародної технічної допомоги; екології та раціонального використання природних ресурсів.

«Дякую колегам – очільникам Івано-Франківщини та Волині, які завітали на Тернопільщину. Дякую депутатському корпусу Тернопільської обласної ради за підтримку моєї ініціативи та прийняття рішення «Про налагодження співпраці і розвиток партнерських зв’язків Тернопільської обласної ради з органами місцевого самоврядування інших областей України», — додав очільник Тернопільщини.

Депутати Тернопільської обласної ради одноголосно підтримали рішення про налагодження співпраці і розвиток партнерських зв’язків з органами місцевого самоврядування інших областей України.

На сесію Тернопільської обласної ради завітали голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич та голова Волинської обласної ради Григорій Недопад.

Очільники Івано-Франківської та Волинської обласних рад із вітальним словом звернулися до депутатського корпусу перед прийняттям рішення «Про налагодження співпраці і розвиток партнерських зв’язків Тернопільської обласної ради з органами місцевого самоврядування інших областей України», ініційованого Михайлом Головком з метою налагодження і подальшого розвитку міжрегіонального співробітництва.

Рішення підтримали усі депутати обласної ради.

Відповідно до рішення, сесія схвалила меморандуми про міжрегіональну співпрацю між Тернопільською обласною радою та Івано-Франківською і Волинською обласними радами.

Також сесія уповноважила голову Тернопільської обласної ради підписувати від імені Тернопільської обласної ради меморандуми (протоколи, угоди) про міжрегіональну співпрацю між Тернопільською обласною радою та органами місцевого самоврядування інших областей України з наступним інформуванням про це на пленарних засіданнях сесії обласної ради.

Окрім того, вирішено утворювати робочі групи для взаємної координації співпраці і розвитку партнерських зв’язків Тернопільської обласної ради з органами місцевого самоврядування інших областей України.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*