gazpostach

Михайло ГОЛОВКО: «Маємо амбітні завдання – відновити дороги у громадах»У рамках програми відновлення доріг місцевого значення в області продовжують ремонтні роботи на автошляхах місцевого значення.

Минулого тижня стан ремонту доріг у Нараївській сільській територіальній громаді проінспектував голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.

«До нас зверталися жителі села Нараїв, де дорога була в жахливому стані та потребувала нагального ремонту. Більше чотирьох мільйонів гривень ми спрямували  сюди на ремонтні роботи цьогоріч. І це лише початок. В майбутньому плануємо продовжити відновлення доріг у громаді. Наше завдання: щоби жителі громад були задоволені якісним ремонтом і кошти платників податків використані ефективно. За час каденції нашого депутатського корпусу ми ставимо амбітні завдання – максимально відновити дороги у всіх наших громадах», – наголосив очільник області.

Голова Нараївської сільської ради Євген Здебський подякував голові та депутатському корпусу обласної ради і зазначив: «Добротні автошляхи для нашої громади – це першочергове завдання. Дороги – це найкращий зв’язок між населеними пунктами, це вчасний приїзд «швидкої», шкільного автобуса. Вдячний обласній раді, що відгукнулася, аби допомогти вирішити питання стосовно ремонту доріг у нашій громаді».

Депутат обласної ради від ВО «Свобода» Володимир Мисик розповів, що дороги у Нараївській сільські громаді вже не перший рік потребували ремонту. І завдяки голові облради, депутатському корпусу вдалося отримати кошти на ремонт доріг місцевого значення. Ми докладаємо усіх зусиль, щоби у нашому краї були якісні та добротні дороги».

Михайло Головко переконаний, що роботи з ремонту доріг у Нараївській громаді вдасться продовжити і наступного року. «Наше завдання –  забезпечити всіх жителів Тернопільщини комфортними та безпечними дорогами», – зазначив очільник області.

До речі, на відновлення та розвиток автошляхів загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах Тернопільська обласна рада спрямувала понад 600 мільйонів гривень.
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*