gazpostach

Михайло ГОЛОВКО: «Докладу максимум зусиль, щоб хокей розвивався» Нещодавно Рада Федерації хокею України прийняла рішення про створення, вперше за часи існування організації у незалежній Україні, відокремленого підрозділу на Тернопільщині. Очолив новоутворений підрозділ організації у нашій області Михайло Головко.

Із президентом Всеукраїнської громадської організації «Федерація хокею України» Георгієм Зубком голова Тернопільської обласної ради обговорив питання поглиблення співпраці органів місцевого самоврядування з Федерацією хокею України, а також розвиток хокею в області. Зокрема, обмінялися думками щодо локацій, на яких потенційно могли б бути зведені нові льодові арени на Тернопіллі.

«Хокей – видовищна і захоплююча гра, яка збирає тисячі глядачів на стадіонах та перед екранами. Хокей вчить бути мужніми, самостійними і відповідальними. Грають у цю гру як діти, так і дорослі. Як керівник відокремленого підрозділу Федерації хокею України, докладу максимум зусиль для того, щоб хокей на Тернопільщині активно розвивався та став одним із улюблених видів спорту жителів області!» – наголосив Михайло Головко.

Голова Тернопільської обласної ради запросив Георгія Зубка відвідати туристичні перлини нашого краю та подарував книгу «Відкрий Тернопілля».

 

 
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*