gazpostach

«МРІЯ Агрохолдинг» отримав сертифікат ISCC і вкотре підтвердив дотримання високих міжнародних стандартів«МРІЯ ТРЕЙДИНГ» – трейдингова компанія агрохолдингу «МРІЯ» – отримала сертифікат про успішне проходження міжнародного аудиту за програмою ISCC*. Документ підтверджує відповідність ріпакової біомаси, яку поставляє ТОВ «МРІЯ ТРЕЙДІНГ» і котра вирощена на полях агрохолдингу, стандартам сталості. Це означає, що культура вирощена способом, який не шкодить навколишньому середовищу, з дотриманням принципів соціальної відповідальності та із застосуванням ефективних управлінських систем. Таким чином, незалежні аудитори PCU DeutschlandGmbH (Берлін, Німеччина) підтвердили, що «МРІЯ» при веденні свого бізнесу дотримується високих екологічних і соціальних стандартів виробництва й управління.

Пройшовши аудит за програмою ISCC, «МРІЯ» отримала можливість залишатися частиною перспективного ринку оптової торгівлі біомасою для виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел. Сертифікат ISCC є знаком якості, який визнається прогресивною міжнародною спільнотою та країнами ЄС, зокрема.

Сергій Овсяний, керівник робочої групи «МРІЇ» з підготовки до сертифікації за програмою ISCC, зазначив: «Як і минулого року, цим сертифікатом ми підтвердили свій статус надійного, прозорого та відповідального партнера на світовому ринку. “МРІЯ” неухильно дотримується високих вимог Європейського парламенту щодо організації обліку, контролю, охорони праці й екології, соціальної відповідальності у вирощуванні сировини. Як результат, ріпакова біомаса “МРІЇ” є сталою, що і підтвердив міжнародний аудит».

«МРІЯ Агрохолдинг» обов’язково проходитиме повторні та контрольні аудити, аби підтверджувати сертифікат і наступними роками.

    *ISCC – це визнана Європейською комісією добровільна система сертифікації, розроблена відповідно до вимог та на виконання Директиви 2009/28/ЄС Європейського парламенту і Ради Європи від 23 квітня 2009 року стосовно сприяння використанню енергії з відновлюваних джерел, метою якої є збільшення частки використання біопалива та зменшення викидів парникових газів в атмосферу, забезпечення екологічно відповідального та сталого виробництва.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*