gazpostach

 «Мрія» зібрала врожай ранніх зерновихскачанные файлыОбмолот озимих пшениці і ячменю, ярого ячменю завершив агрохолдинг «Мрія». Із загальної площі 72,6 тис. га компанія отримала 316 тис. тонн зернових ранньої групи. Зокрема, з площі 61,5 тис. га намолочено 262 тис. тонн озимої пшениці й 652 тонни озимого ячменю, із площі 11,1 тис. га – 53 тис. тонн ярого ячменю. Також агрохолдинг уже закінчив збір озимого ріпаку з площі 6,7 тис. га. До фінішу наближається збір ярого ріпаку на площі 8,5 тис. га. На збиранні врожаю культур ранньої групи «Мрією» було задіяно 83 власних, 23 найманих комбайни та понад 400 одиниць вантажного автотранспорту.

Операційний директор агрохолдингу «Мрія» Віктор Кухарчук підбив перші підсумки жнив: «З огляду на врожайність, можу підсумувати, що майже все, що планували, ми зібрали. Зважаючи на наші низькі затрати, це – чудовий показник. Загалом можу зазначити, що регіон, в якому ми працюємо, прекрасний абсолютно для всіх культур, треба лише вміти використовувати його переваги. Наприклад, здебільшого всі посіви, здійснені розкидним методом, дали кращий урожай, ніж посіяні сівалками. Повністю відмовлятися від звичного посіву ми не будемо, але плануємо протягом двох років вийти на 70% посіву розкидачами. Нині частка таких посівів у нас становить 40-45%. Основна проблема, яка на сьогодні є в компанії, – це нерівність полів і багаторічні бур’яни. Над цим ми працюємо і за два роки плануємо очистити всі поля від багаторічників і максимально вирівняти їх, щоб можна було вже працювати із нормальними швидкостями і щоб культури були всі в однакових умовах під час посіву, обприскування й збирання».

Також Віктор Кухарчук відзначив високий рівень організації робіт на полях «Мрії» під час жнивної кампанії й наголосив, що до збирання пізніх культур в агрохолдингу підійдуть не менш відповідально. «Для збору соняшнику ми докупили ще 15 нових жаток до 15-ти, придбаних минулого року. А ще отримали нові трактори Case IH Steiger Quadtrac 500 і очікуємо поставки Case IH M34R2P Magnum 340».

До слова, агрохолдинг «Мрія» вже завершує посів озимого ріпаку на своїх полях, після чого візьметься до посіву озимої пшениці. Також у компанії триває збір урожаю картоплі, яку цьогоріч вирощують на площі 2 тис. га.

Ірина Стахурська

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*