26.11.2022 23:47

Повідомити про новину

Поширити:

1922Українцям введуть єдиний державний пакет безкоштовних медичних послуг. У нього буде входити те, що необхідно для первинної або екстреної допомоги. Про це розповіли в МОЗ України.
Новину передає «Преса України».
У міністерстві вирішили, що медичні послуги в Україні час зробити платними. Безкоштовними будуть пакети первинної меддопомоги, екстреної допомоги в стаціонарі, основні види амбулаторних послуг за направленням лікаря первинної ланки, основні види планової стаціонарної медичної допомоги за направленням лікаря первинної ланки або лікаря-фахівця.
Також стало відомо що державний пакет включить в себе ті основні медикаменти, які потрібні для стаціонарного лікування.
Що ж стосується платних послуг, то в них будуть входити послуги лікарів без направлення, деякі діагностичні та лікувальні послуги.
Фінансувати таке нововведення буде держава, а суму грошей, яку виділять з бюджету, визначить Верховна Рада. Для контролю якісного виконання нової ініціативи буде створено Нацагентство з фінансування охорони здоров’я.
Нагадаємо, нещодавно посаду керівника МОЗ України зайняв Віктор Шафранський. Незабаром стало відомо, що він – бізнесмен, що заборонено законодавством.
Джерело: uapress.info

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.