gazpostach

МОЗ України введе плату за медичні послуги1922Українцям введуть єдиний державний пакет безкоштовних медичних послуг. У нього буде входити те, що необхідно для первинної або екстреної допомоги. Про це розповіли в МОЗ України.

Новину передає «Преса України».

У міністерстві вирішили, що медичні послуги в Україні час зробити платними. Безкоштовними будуть пакети первинної меддопомоги, екстреної допомоги в стаціонарі, основні види амбулаторних послуг за направленням лікаря первинної ланки, основні види планової стаціонарної медичної допомоги за направленням лікаря первинної ланки або лікаря-фахівця.

Також стало відомо що державний пакет включить в себе ті основні медикаменти, які потрібні для стаціонарного лікування.

Що ж стосується платних послуг, то в них будуть входити послуги лікарів без направлення, деякі діагностичні та лікувальні послуги.

Фінансувати таке нововведення буде держава, а суму грошей, яку виділять з бюджету, визначить Верховна Рада. Для контролю якісного виконання нової ініціативи буде створено Нацагентство з фінансування охорони здоров’я.

Нагадаємо, нещодавно посаду керівника МОЗ України зайняв Віктор Шафранський. Незабаром стало відомо, що він – бізнесмен, що заборонено законодавством.

Джерело: uapress.info

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*