gazpostach

«Моральний вчинок»SAMSUNG DIGIMAX A503

У Києві відбулася урочиста церемонія нагородження переможців та лауреатів VIІ Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок». Делегація Загірцівської ЗОШ І-ІІ ступенів Лановецького району за представлений на конкурс національно-патріотичний проект – фоторепортаж «Герої нашого часу»  – отримала третє місце.

Учнів 6-7 класів та керівників Надію Федотівну Маглюк, Катерину Леонідівну Слободюк, практичного психолога Наталію Олександрівну Кодьман нагороджено дипломом і цінними подарунками.

Приємним дарунком для дітей стало знайомство зі столицею України. Школярі захоплювалися краєвидами Дніпра, Хрещатиком, смакували ласощами київських крамниць і кав’ярень. А головне – учні побували в тих  місцях, де відбувалися події революції Гідності. На алеї Небесної сотні вшанували пам’ять загиблих Героїв.

Делегація школи повернулася додому з приємними враженнями і планами до нових творчих звершень, розумінням того, що моральний вчинок вже зараз став ідеалом сучасної моделі поведінки, пропагандистом добрих справ українських дітей та молоді.

Довідково. Асоціація українських правників спільно з Національним педагогічним університетом імені М.П. Драгоманова, Київським інститутом музики ім. Р.М. Глієра та Українським фондом культури, за підтримки Київського університету імені Бориса Грінченка, традиційно проводять серед школярів і студентів Всеукраїнський конкурс «Моральний вчинок», який за шість років набув значної популярності в усіх регіонах України.

До організаторів конкурсу з усіх куточків Батьківщини надходять яскраві та змістовні проекти національно-патріотичного, екологічного, соціального, культурологічного, юридичного напрямку у формі фоторепортажів, стіннівок, відеосюжетів, презентацій тощо, у яких розповідається про добрі справи школярів і студентів. Загалом до підсумкового етапу конкурсу цьогоріч надійшло 529 творчих звітів.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*